Chiny Wibracyjny separator ekranu producent
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd

Bądź przyszłym światowym liderem branży maszyn górniczych

Aktualności

November 20, 2019

Partia pokrywy przenośnika zamówiona przez firmę cementową Volga zakończyła produkcję

W ubiegły piątek zamówienie obejmujące tysiąc dwieście okładek przenośników zostało ukończone i gotowe do wysyłki do portu Qingdao, miejscem docelowym jest Sankt Petersburg w Rosji.
Tę partię pokrywy przenośnika taśmowego można podzielić na typ stały i otwierany jednostronnie, który będzie stosowany do przenośnika taśmowego o szerokości 800 mm, o grubości 0,6 mm, przy użyciu ocynkowanej blachy stalowej w kolorze oceanu. Szerokość otwarcia wynosi 1260 mm, wysokość 1130 mm, zawias, zaczep blokujący, uchwyt oraz dopasowana śruba do wiercenia i nit ciągnący.
osłona przenośnika taśmowego
Pokrywa przenośnika służy do ochrony transportowanych materiałów, pasów, rolek i ramy przed deszczem, wiatrem, pyłem podczas transportu, a także w celu uniknięcia rozproszenia proszków. Składa się z blachy stalowej, haka, zawiasu i nitów itp. Ponadto blacha stalowa może być również wykonana ze stali ocynkowanej, aluminium, stali nierdzewnej, włókna szklanego i stali malowanej. Osłona przeciwdeszczowa przenośnika nadaje się do przenośnika taśmowego o szerokości 500/650/800/1000/1200/1400/1600/1800/2000 mm w elektrowni, cementowni, hucie, fabryce chemicznej, porcie, doku, kopalni, węgla sadzić itp.
osłona przenośnika przeciwdeszczowego
W przypadku zapotrzebowania na osłonę przenośnika taśmowego prosimy o kontakt: info@pkmachinery.com dalsze informacje, proszę kliknąć: www.pkmachinery.com

Szczegóły kontaktu