Chiny Wibracyjny separator ekranu producent
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd

Bądź przyszłym światowym liderem branży maszyn górniczych

Aktualności

November 20, 2019

Winda kubełkowa typu taśmowego do piasku krzemionkowego została wysłana do Brisbane, Australia

W zeszłym tygodniu podnośnik kubełkowy zakończył produkcję i został wysłany do portu w Brisbane w Australii. Jest to zamówienie powtarzane przez australijskiego klienta. Jesteśmy pewni, że podnośnik kubełkowy wykona się po instalacji i debugowaniu na miejscu.
podnośnik kubełkowy
Ta winda kubełkowa jest skonfigurowana tak, aby pasowała do 18 ton wydajności na godzinę dla piasku krzemionkowego, gęstość nasypowa 1,6 t / m3, wielkość cząstek 90 mikros-300 mikrosów. Odległość wlotu i wylotu windy czerpakowej wynosi 13,411 m, skonfigurowany przez inżyniera PK TD160, szerokość łyżki 160 mm, z materiałem konstrukcyjnym ze stali nierdzewnej.
przenośnik kubełkowy
Winda kubełkowa jest przeznaczona do transportu granulowanego, proszkowego i małego bloku ssącego mielącego mniejszego materiału o kształcie rozpraszającym w pionie. Przyjmuje pas jako element trakcji i może osiągnąć maksymalnie 40 metrów. Pojemność może wynosić ok. 4 ~ 238 m3 / h. Pionowa winda kubełkowa jest szeroko stosowana w górnictwie, hutnictwie, przemyśle chemicznym, elektrowniach, rolnictwie i kamieniołomach itp.
PK Machinery jest profesjonalnym producentem podnośnika kubełkowego. Więcej informacji można uzyskać klikając: www.pkmachinery.com

Szczegóły kontaktu