Chiny Wibracyjny separator ekranu producent
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd

Bądź przyszłym światowym liderem branży maszyn górniczych

Aktualności

November 20, 2019

Sito wibracyjne w proszku do kawy zostało dostarczone do portu San Salvador

W ubiegłym tygodniu obrotowe sito wibracyjne w proszku do kawy zamówione przez klienta z Salwadoru zakończyło produkcję i zostanie wysłane do portu San Salvador po zapakowaniu.
Ten obrotowy ekran wibracyjny jest przeznaczony do zasilania kawą, trzy warstwy, rozmiar oczek: 10 oczek, 35 oczek, 140 oczek. Po dokładnej znajomości wymagań klienta inżynier PK skonfigurował maszynę o średnicy 1000 mm, aby pasowała do systemu przesiewania. Biorąc pod uwagę właściwość materiału, konstrukcja styków kawy w proszku to SUS304, innym materiałem jest stal węglowa.
obrotowy ekran wibrujący do kawy w proszku.
Obrotowy ekran wibracyjny jest zaprojektowany jako precyzyjna maszyna przesiewająca, średnica może wynosić od 400 mm do 2000 mm, z pojedynczym lub wieloma pokładami przesiewającymi, materiał może być w całości ze stali węglowej, całkowita stal nierdzewna lub części mające kontakt z materiałem są stalą nierdzewną według różnych produktów .
Obrotowy ekran wibracyjny jest szeroko stosowany w wielu gałęziach przemysłu, obejmując żywność, chemię, ceramikę, metalurgię, oczyszczanie zanieczyszczeń i tak dalej, zajmując się różnego rodzaju materiałami.
/ obrotowy-wibracyjny przesiewacz
PK Machinery jest profesjonalnym producentem obrotowego sita wibracyjnego i sita wibracyjnego, które są szeroko stosowane w systemie dokładnego przesiewania, jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące precyzyjnego sprzętu przesiewającego, prosimy o kontakt. Więcej informacji można uzyskać klikając: www.pkmachinery.com

Szczegóły kontaktu