Chiny Wibracyjny separator ekranu producent
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd

Bądź przyszłym światowym liderem branży maszyn górniczych

O nas

Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
1 2 3 4 5
Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd
 • Od pojedynczej maszyny do kompletnego systemu, PK Machineryalways konfiguruje stabilną personalizację systemu, aby osiągnąć optymalną wydajność.

 • Usługi PK Machinery obejmują konsultacje technologiczne, projektowanie techniczne, kontrolę jakości, wysyłkę ładunku, a także instalację i debugowanie.

 • PK Machinery z siedzibą w Xinxiang City w prowincji Henan w Chinach, znanym na całym świecie miastem produkującym urządzenia do przesiewania i transportu.

 • Kultura zespołowa firmy PK Company to niezbędna dusza i osobowość PK Machinery, która obejmuje przede wszystkim wizję firmy, misję, wartość, etykę itd.

Dostać Wibracyjny separator ekranu & Gyratory Screen Separator Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
 • Ameryka Północna
 • Ameryka Południowa
 • Zachodnia Europa
 • Wschodnia Europa
 • Azji wschodniej
 • Azja Południowo-Wschodnia
 • Bliski Wschód
 • Afryka
 • Oceania
 • Na calym swiecie
Rodzaj działalności
 • Producent
 • Eksporter
 • Firma Handlowa
 • Sprzedawca
Inne szczegóły
 • marki : PK
 • Ilość pracowników : 1~180
 • Coroczne wyprzedaże : 10000000-15000000
 • Rok założenia : 1995
 • pc Export : 20% - 30%

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 0

PK Machinery od dłuższego czasu trzyma się misji „Biorąc wielką odpowiedzialność, działając z wielką moralnością i osiągając wielkie osiągnięcia”, prowadzi produkcję i prace badawczo-rozwojowe z wnikliwą znajomością rynku i rygorystyczną analizą naukową, dotrzymując kroku wiodącym standardom.Rozumiemy znaczenie spójności i niezawodności, dlatego wszystkie nasze urządzenia są projektowane i budowane zgodnie z wysokimi standardami, od pojedynczej maszyny po kompletny system, PK Machineryalways konfiguruje stabilne dostosowanie systemu, aby osiągnąć optymalną wydajność.

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 1


Z siedzibą w Xinxiang City, w prowincji Henan w Chinach, znanym w kraju miastem urządzeń do przesiewania i transportu, PK Machinery cieszy się ponad 50-letnim sukcesem w rozwoju, a teraz jest powszechnie uznawany za godnego zaufania i profesjonalnego producenta w dziedzinie sprzęt do transportu materiałów sypkich, w tym przesiewacz wibracyjny, podajnik wibracyjny, przenośnik taśmowy, podnośnik kubełkowy, przenośnik ślimakowy, przenośnik zgrzebłowy łańcuchowy i powiązane części zamienne w pełnej specyfikacji.

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 2Dzięki serii wysoce wyrafinowanego sprzętu produkcyjnego stworzyliśmy międzynarodową linię produkcyjną wyposażenia standardowego, z mocami produkcyjnymi i poziomem technologicznym na pierwszym miejscu na liście.Nowoczesne hale produkcyjne obejmują warsztat urządzeń do przesiewania, warsztat urządzeń przenośnikowych, warsztat urządzeń dźwigowych, warsztat cięcia, warsztat produkcji walców, warsztat tokarski integracja obróbki, produkcji, montażu i magazynu w jednym, te maszyny i warsztaty w pełni spełniają międzynarodowe standardy technologiczne, zdolności produkcyjne, poziom technologiczny. Progresywny sprzęt produkcyjny to mikrokosmos naszej silnej siły produkcyjnej.

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 3

 

Rozumiemy również, że sprzęt do przesiewania i transportu materiałów sypkich naszych klientów musi być zawsze eksploatowany z najwyższą wydajnością, dlatego z całego serca poświęcamy się zapewnieniu klientom wartości, osiągnięciu maksymalnej wydajności przy minimalnych kosztach i uzyskaniu najwyższej produktywności podczas sprzedaży. proces.Tymczasem PK Machinery są wspierane przez doświadczonych profesjonalistów, aby zagwarantować satysfakcję klienta, co więcej jednym z najważniejszych aspektów oferowanych przez PK Machinery jest szybkie i łatwe dostarczanie części zamiennych, dzięki czemu nie ma już żadnych dodatkowych zmartwień dla klientów. decydują się na współpracę z PK Machinery.

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 4

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 5

 

Rozumiemy, że XXI wiek jest pełen otwartości, dzięki szybkiemu i szerokiemu zastosowaniu produktów high-tech komunikacja i integracja świata zostały przyspieszone.Od momentu powstania działu handlu zagranicznego aktywnie rozwijamy rynki zagraniczne.Do 2017 roku nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad 140 krajów i regionów, w tym Rosji, Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Australii, Malezji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indonezji, RPA, Iranu, Chile itp. Zdobywamy wysokie uznanie i zaufanie. od klientów krajowych i światowych: Baosteel Group, Wiscogroup, Fatima Group, Aker Solutions, Armstrong Flooring, Tata Group, ATS Group itp., ich zaufanie i długoterminowa współpraca są dla nas motywacją do dążenia do profesjonalizmu, innowacyjności, doskonałości i poświęcenia tak, aby był niezastąpionym partnerem.
Co więcej, PK Machinery zawsze współpracuje ze znanymi na całym świecie dostawcami z zaawansowaną technologią, aby zapewnić, że każda kluczowa część sprzętu osiąga najwyższą wydajność, długi okres użytkowania, niewielkie awarie i prace konserwacyjne.Jest również ważna kwestia, że ​​gdy kluczowa część ulegnie awarii, klient może udać się do lokalnego agenta w celu bezpłatnej wymiany lub konserwacji, co może zaoszczędzić dużo czasu i kosztów.Marka silników obejmuje: ABB, SEW, WEG, SIEMENS, ITALVIBRAS;Marka reduktora obejmuje: SEW, SIEMENS, FLENDER, SUMITOMO;Marka łożysk obejmuje: NSK, SKF, FAG;Marka paska obejmuje: CONTITECH, BANDO;Sterowanie elektryczne: SIEMENS, SCHNEIDER.Jednak każdą inną markę, o której nie wspomniano, możemy dostosować zgodnie z określonym zapotrzebowaniem.

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 6

 

Chiny Henan Pingyuan Mining Machinery Co., Ltd profil firmy 7

 

 

 

pk-supplier

Szczegóły kontaktu